Ön Kayıt
Sadece 2016 yılının Şubat ayında başlayacak olan yeni dönem için ön kayıt alınmaktadır. Özel ders talepleriniz için proloterapikursu@gmail.com adresine talebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz.

Anasayfa


DUYURU

Değerli Meslektaşlarım,

Bildiğiniz üzere Sağlık Bakanlığı`nın Proloterapi ile ilgili bir yönetmelik çalışması devam etmektedir. Yakın tarihte çıkması planlanan "Proloterapi Sertifikalı Eğitim Programı - Sağlık alanı Sertifikalı Eğitim Standartları" nedeniyle devam eden proloterapi eğitim takvimi ileri bir tarihe ertelenmiştir. Program ile ilgili eğitim kriterleri yayınlanarak Bakanlık onayı alındığında önceki katılımcılara yeniden bilgi verilecektir. Yeni başlayan grupların hakları korunacaktır.
Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dileriz.
SaygılarımızlaKatılımcıların eğitim takvimi ile ilgili değişiklikleri www.proloterapikursu.com sitesinden takip etmeleri gerekmektedir

Sadece 2016 yılının Şubat ayında başlayacak olan yeni dönem için ön kayıt alınmaktadır. Özel ders talepleriniz (1-5 gün arası birebir klinik deneyimlerin paylaşıldığı program) için proloterapikursu@gmail.com adresine talebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. 
 Proloterapi Kursu, Proloterapi Eğitim Dosyası, Proloterapi 2015

Değerli Meslektaşlarım,

Proloterapi kronik kas iskelet sistemi ağrılarının tedavisinde kullanılan enjeksiyon temelli bir tedavi yöntemidir. Artrit, bel ağrısı, boyun ağrısı, fibromiyalji gibi kronik ağrıların tedavisinde kullanımı günden güne artmaktadır. Ülkemizde de proloterapi ile ilgili çalışmalar disiplinler arası işbirliği içinde yürütülmekte ve yöntemin daha yaygın kullanımına yönelik kurumsal çalışmalar yapılmaktadır. Bu güncel tedavi yöntemi ile ilgili farklı özelliklerde eğitimler ile meslektaşlarımızın temel ve ileri uygulamaları gerçekleştirebilecek düzeye ulaşması amaçlanmaktadır. Proloterapi uygulamalarına ilk adımı atmak isteyen ve uygulamalarını geliştirmek isteyen meslektaşlarımızı bu eğitimlerde aramızda görmeyi arzular, saygılar sunarım.

Dr. Sedat Yıldız
Isparta - 2015